SesLiEtkin.Com SesLiEtkin

Merhaba Arkadaşlar,

Sesli Chat; kullanıcıların birbirleri ile görerek ve duyarak gerçekleştirdikleri konuşmaların genel adıdır.
Sanal ortamda bir hayli popüler olan sesli Chat ile kullanıcılar birbirlerini görerek ve duyarak chat yaptıkları için bir hayli gerçekcidir.
Ayrıca seslichat’in Skype, Messenger, Omegle, Chatroulette gibi Sesli ve görüntülü iletişim imkanı sunan diğer platformlardan farkı ise hiçbir sınırlandırmanın olmamasıdır. Bildiğiniz gibi yukardaki bahsettiğimiz platformların bir çoğunda mail adresi üzerinden iletişim kurulurken seslichatde böyle bir sınırlandırma yoktur. Bunun dışında mail adresi zorunluluğu barındırmayan platformlarda ise kullanıcılar aynı anda sadece iki kişi ile sesli görüntülü chat yapabilmektedir. SesliChat de ise yine böyle bir sınırlandirma bulunmamaktadır. Bu nedenlerden Dolayı popüleritesi her geçen gün artan sesli chat siteleri kullanıcı yelpazesini bir hayli arttırmıştır.
İletişimin yazılı, sesli ve görüntülü olmak üzere her şeklini sunan bu siteler ile kullanıcılar yeni insanlarla tanışarak, arkadaş dost ve devgili olmakta, uzakta olan sevdikleri, akrabaları ve arkadaşları ile özlem giderebilmektedir.
Üstelik bu sitelerde herhangi bir üyelik şartı aranmamakta üyelikte dahil olmak üzere sunulan tüm hizmetler tamamen ücretsizdir.
Ayrıca başka hicbir yerde bulamayacağınız günün her saati açık olan sesli chat odaları içerisinde birbirinden eğlenceli, keyifli ve bilgilendirici aktiveteler düzenlenmektedir.
Odalar içerisinde yarışma yapabilir, izdivaç kurabilir, canlı müzik dinleyebilirsiniz.
Tüm sesli chat severlere iyi eğlenceler diliyoruz..
Sizleride SesLiEtkin.Com Ailesinde görmekten gurur duyarız. Saygılarımla.

Advertisements

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: